YENİ YIL İÇİN FARKLI HEDİYE ÖNERİLERİ

Oldukça zorlu geçen 2020 yılının neredeyse bitiş çizgisine geldik. Yeni Yıl ufukta. Sizler için hazırladığımız hediye önerileriyle sevdiklerinizin morallini yükseltemeye hazır mısınız?

1. Biz bu maskeyi spor yapmasak da mı taksak? “Spor maskesi”

Bu sene hayatımızın bir parçası haline gelen maskeler, belki de en çok sporseverleri zorladı.

Şimdi bir maske düşünün; ter ve su geçirgenliği minimum, yüzde serinlik hissi yaratıyor, Kulağa geçirilen kısımları sürtünmeyi önleyecek şekilde tasarlanmış, yumuşak ve pürüzsüz bir kumaşa sahip, UPF 50+ güneş korumalı, yıkanabilir; hatta isim/numara yazılabilen bir alana bile sahip!

Bütün sene maske ile spor yapamadığı için üzülen arkadaşınıza 2021’de yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş bu spor maskeleriyle yepyeni bir soluk hediye edebilirsiniz.

2. Bayılacaklar bu kulaklığa; terlemeden dinleyenler!

Spor yapsın ya da yapmasın, iyi bir kulaklık 7’den 70’e herkesin ihtiyacı! İyi bir kulaklıktan beklentilerinizi gözden geçirtecek bir hediye önerimiz var: Tere Dayanıklı Kablosuz Kulaklık!
Ter / su geçirmeyen bu kulaklıklar, vücut ısısı ne kadar artsa da içerisindeki soğutucu jel sayesinde daima serin kalıyor. Spor seven arkadaşlarınız için harika bir konfor olanağı değil mi?

3. En güzel hediye: Evet, hala kitap!

Herkesin spor için motivasyon aracı farklı olsa da değişmeyen bir şey var; motivasyon ihtiyacı! Sporun her şeyden ziyade zihinsel bir aktivite de olduğunu ele alırsak, zihni besleyecek kitaplar motivasyonu mental olan sporcular için en güzel hediyelerden…

BONUS: İşte size her sporseverin kütüphanesinde olması gereken harika bir biyografi önerisi:
“Adanmak / Ali Granit”

4. Pilates severlere: Ekolojik Pilates Matı

Biz öyle inanıyoruz ki herkesin aklından en az bir kez eve pilates seti almak geçmiştir! Birçoğumuz çoktan evde bir pilates köşesi yaptı bile…
Eğer hala bu konuyu düşünme aşamasında olan arkadaşlarınız varsa, ona cesaret verecek bir adım olarak yılbaşında pilates matı almaya ne dersiniz? Üstelik tercihinizi ekolojik matlardan yana kullanarak doğa dostu bir sporcu olmasına da yardımcı olabilirsiniz.

5.Ne demek spor sevmiyorum! Hiç böyle denedin mi? Funny Jumps!

Spor yapmaya üşenen, yaparken sıkılan sevdiklerinizin sporu sevmesini sağlayacak müthiş bir dokunuş öneriyoruz; Funny Jumps! Sporu eğlenceli hale getirmek için geliştirilen ve 7’den 70’e herkesin severek kullanabileceği bu spor aletleriyle keyifle formda kalmak hiç de sıkıcı olmayacak!

6. Alışmaya başlıyor muyuz? Online etkinlik biletleri

2020’de hayatımızın bir parçası oldu online etkinlikler… 2021’de belli ki iyice alışmış olacağız. Sevdiklerinizin bu yeni stile ayak uydurması için; yenilikçi bir hediye stili olarak online etkinlik biletlerine ne dersiniz? Yılbaşı etkinlikleri, online spor etkinlikleri, online konserler, online yemek atölyeleri… Dijital dünyadaki yüzlerce seçenek arasından biri ile başlangıç yapabilirsiniz!

7.Göz alıcı tatillerin olmazsa olmazı Kayak ve Snowboard Gözlüğü

Kış sporlarının olmazsa olmaz ekipmanı elbette gözlük. Peki kış sporu seven sevdiklerinize favorisi olacak bir gözlük almaya ne dersiniz? Mükemmel bir görüş, buğusuz bir cam, maksimum konfor! İşte mükemmel hediye…

Menü