1.000 m2 KAPALI YARI OLİMPİK 6 KULVARLI HAVUZ

SU ÇOK GÜZEL GELSENE!

KENDİNİ SUYUN RAHATLIĞINA BIRAK!

Olimpik müsabakalarda kullanılan aydınlatmaya sahip, 250 izleyici kapasiteli, 1.000 m²’lik kapalı yüzme havuzumuzda, 25 m uzunluğunda her biri 2,5 m olan ve 1,40 m derinliğindeki 6 kulvardan birini seçip suyun keyfini çıkar.

KULVARINI SEÇ!


ARADIĞIN HER ŞEY BURADA!

HİJYEN ÖNCELİĞİMİZ

Hijyenin ön planda tutulduğu, son teknolojik sistemler ile profesyonel temizlemenin yapıldığı ve uygun klima şartlarının sağlandığı havuzumuzda, yüzme sporları için gerekli tüm altyapıyı sağlamaktayız.


3, 2, 1 ATLA!

Yarı olimpik yüzme havuzumuzdan yüzme üyeliğin kapsamında yararlanabilir, uzman eğitmenlerimizden yüzme eğitimi alabilirsin. 3 yaşından itibaren herkes hafta içi ya da hafta sonu 2 günlük program seçenekleriyle dönemlik (2ay) kurslarımıza katılabilirsin. We’ll Club’da öğrenmenin yaşı yok! 2 yaşından itibaren herkes bireysel yüzme kurslarımıza katılarak suyun keyfini çıkarabilir.

KEYFİNİ ÇIKAR!


25 m uzunluğunda her biri 2,5 m olan ve 1,40 m derinliğindeki 6 kulvardan birini seçip suyun keyfini çıkarabilirsin.

ÜYE OL

AQUA GYM

Suda hem eğlenin hem hem de fazla kilolardan kurtulun.. Aqua GYM her yaştan yetişkin bireylerin katılabileceği havuzda suyun ağırlığı ile kendi vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlerden oluşan eğlenceli bir ders! Suda hem eğlenip hem fazla kilolarınızdan kurtulurken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Aqua GYM ders gün ve saatleri için tıklayın.

Yüzme Havuzunda Bir Tur Atmak İster misin?
O Halde Seni Böyle Alalım!


GALERİ