ÇOCUKLARINIZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK!

ÇOCUKLARA ÖZEL SPOR MERKEZİ!

400 m²‘lik kapalı alan + 250 m² bahçesiyle 3-14 yaş arası çocuklar için tasarlanmış We’ll for Kids’te çocuklar sporla tanışıyor. Özel soyunma odaları ve tuvaletleriyle burada her şey miniklere özel...

UZMAN EĞİTMENLER


Uzman eğitmenlerimizle birlikte çocuklarınıza sizin verdiğiniz özen ve özveriyle yaklaşıp, gelişimleri için gerekli tüm planlamaları yapıyoruz.

İSTANBUL'DA BİR İLK!

Ailelerin spor yaparken çocuklarının da oyalanmak yerine spor yaptıkları bedensel ve zihinsel alanda gelişmelerine katkıda bulunduğumuz bir program oluşturarak İstanbul’da bir ilk yarattık!


İYİ Kİ DOĞDUN…

En değerlinizin bu özel gününü keyifle kutlamak ister misiniz? Siz hayal edin, biz yapalım!
Farklı büyüklükteki gruplar ve çeşitli menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihinize uygun bir doğum günü partisi için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak!
Siz arkadaşlarınızla Cafe Zenzero’da sosyalleşirken, çocuklarınız uzman eğitmenlerimizle beraber eğlenceli yarışma ve oyunlarla keyifli vakit geçirecek!

ÇOCUKLARINIZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK!


ÜYE OL

ŞİMDİ OYUN ZAMANI!

Sizler We’ll Club’da spordayken, İtalyan restoranımız La Chitarra ya da Cafe Zenzero’da arkadaşlarınızla sosyalleşirken, çocuklarınız profesyonel ve uzman eğitmenlerimizin denetiminde özel parkurlu aktivite alanında oyunlar oynayıp, cimnastik alanında hareket kabiliyeti, çeviklik ve esneklik becerilerini geliştirmeye yönelik aktiviteler yapıyor.
Üye değilseniz üzülmeyin! Sizler de çocuklarınızı oyun zamanı için We’ll For Kids’e emanet edip gönül rahatlığıyla kendinize vakit ayırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

We’ll For Kids Alanı Nasıl mı?
O Halde Seni Galeri Kısmına Alalım!


GALERİ