TÜM BRANŞLARIN TEMELİ: CİMNASTİK

DENGE-KUVVET-ESNEKLİK

“Well For Kids” bölümünde 2-3 yaş, 3-5 yaş, 6-8 yaş, 9-14 yaş çocuklara seviye ve yaş gruplarına göre “Temel Cimnastik, Artistik Cimnastik ve Hareket Eğitimi” verilmektedir. 2 yaşından itibaren tüm çocuklarımıza özel Cimnastik dersimiz mevcuttur. Bu branşlarda yetenekli olan öğrenciler içinden seçim yapılarak “Sporcu Yetiştirme Programı”na yönlendirilmektedir.

EŞLİ VE GRUPLA ÇALIŞMALAR


We’ll Club’da çocuklara Temel Cimnastik, Artistik Cimnastik ve Hareket Eğitimi öğretiyoruz.

SOSYAL MİNİKLER

Cimnastik, öğrencilerimizin daha sosyal ve dışa dönük bireyler olmasını sağlarken, denge ve duruş bozuklukları yaşayan çocuklarımızda olumlu yönde ilerlemeler, sosyalleşme, girişkenlik, kardiyovasküler dayanıklılığın artması ve sinir kas koordinasyonunu geliştirme yönünde birçok fayda sağlıyor.

OYUN VE HAREKET BECERİLERİ


We’ll Club’da hem öğreniyor, hem eğleniyoruz!

ÜYE OL

PEDAGOJİK İLKELERİMİZ

Fiziksel etkinlikler, oyun ve hareket becerileri yoluyla öğrenme esastır. Öğrencilerimizin bilişsel, duyuşsal ve psikomotor gelişimleri bir bütün olarak ele alınmaktadır. Öğrenme‐öğretme ortamlarında bireysel, eşli ve grupla çalışmalar dengeli bir şekilde sunulmaktadır. Küçük yaş grubumuzda; güç, kuvvet, esneklik ve koordinasyon dersleri oyun odaklı sürerken, büyük yaş gruplarımızda ise sporcu disiplini ve fair play içerikli dersler işlenmektedir.

Cimnastik Stüdyomuz Nasıl Merak Ediyor musun?
O Halde Seni Böyle Alalım!


GALERİ