ÇOCUKLARA ÖZEL SPOR MERKEZİ!

400 m²‘lik kapalı alan + 250 m² bahçesiyle 3-14 yaş arası çocuklar için tasarlanmış Well for Kids’te çocuklar sporla tanışıyor. Özel soyunma odaları ve tuvaletleriyle burada her şey miniklere özel…

UZMAN EĞİTMENLER

Uzman eğitmenlerimizle birlikte çocuklarınıza sizin verdiğiniz özen ve özveriyle yaklaşıp, gelişimleri için gerekli tüm planlamaları yapıyoruz.

WELL FOR KIDS SPOR OKULLARINA KATIL!

ÇOCUKLARINIZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK!

CİMNASTİK

Cimnastik, öğrencilerimizin daha sosyal ve dışa dönük bireyler olmasını sağlarken, denge ve duruş bozuklukları yaşayan çocuklarımızda olumlu yönde ilerlemeler, sosyalleşme, girişkenlik, kardiyovasküler dayanıklılığın artması ve sinir kas koordinasyonunu geliştirme yönünde birçok fayda sağlıyor.

 

Cimnastik Spor Okulu Dönemleri 

  • 2.Dönem: 7 Aralık- 24 Ocak
  • 3. Dönem: 25 Ocak-21 Mart
  • 4. Dönem: 22 Mart-23 Mayıs
  • 5.Dönem: 24 Mayıs-20 Haziran
PEDAGOJİK İLKELERİMİZ
Fiziksel etkinlikler, oyun ve hareket becerileri yoluyla öğrenme esastır. Öğrencilerimizin bilişsel, duyuşsal ve psikomotor gelişimleri bir bütün olarak ele alınmaktadır. Öğrenme‐öğretme ortamlarında bireysel, eşli ve grupla çalışmalar dengeli bir şekilde sunulmaktadır. Küçük yaş grubumuzda; güç, kuvvet, esneklik ve koordinasyon dersleri oyun odaklı sürerken, büyük yaş gruplarımızda ise sporcu disiplini ve fair play içerikli dersler işlenmektedir.

YÜZME

Yüzme Spor Okulu Dönemleri 

  • 2.Dönem: 7 Aralık- 24 Ocak
  • 3. Dönem: 25 Ocak-21 Mart
  • 4. Dönem: 22 Mart-23 Mayıs
  • 5.Dönem: 24 Mayıs-20 Haziran
HİJYEN ÖNCELİĞİMİZ
Hijyenin ön planda tutulduğu, son teknolojik sistemler ile profesyonel temizlemenin yapıldığı ve uygun klima şartlarının sağlandığı havuzumuzda, yüzme sporları için gerekli tüm altyapıyı sağlamaktayız.
3, 2, 1 ATLA!
Yarı olimpik yüzme havuzumuzdan yüzme üyeliğin kapsamında yararlanabilir, uzman eğitmenlerimizden yüzme eğitimi alabilirsin. 3 yaşından itibaren herkes hafta içi ya da hafta sonu 2 günlük program seçenekleriyle dönemlik (2ay) kurslarımıza katılabilirsin. Well Club’da öğrenmenin yaşı yok! 2 yaşından itibaren herkes bireysel yüzme kurslarımıza katılarak suyun keyfini çıkarabilir.

İSTANBUL'DA BİR İLK!

Ailelerin spor yaparken çocuklarının da oyalanmak yerine spor yaptıkları bedensel ve zihinsel alanda gelişmelerine katkıda bulunduğumuz bir program oluşturarak İstanbul’da bir ilk yarattık!

İYİ Kİ DOĞDUN...

En değerlinizin bu özel gününü keyifle kutlamak ister misiniz? Siz hayal edin, biz yapalım!
Farklı büyüklükteki gruplar ve çeşitli menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihinize uygun bir doğum günü partisi için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak!
Siz arkadaşlarınızla Cafe Zenzero’da sosyalleşirken, çocuklarınız uzman eğitmenlerimizle beraber eğlenceli yarışma ve oyunlarla keyifli vakit geçirecek!

ŞİMDİ OYUN ZAMAN!

Sizler Well Club’da spordayken, İtalyan restoranımız La Chitarra ya da Cafe Zenzero’da arkadaşlarınızla sosyalleşirken, çocuklarınız profesyonel ve uzman eğitmenlerimizin denetiminde özel parkurlu aktivite alanında oyunlar oynayıp, cimnastik alanında hareket kabiliyeti, çeviklik ve esneklik becerilerini geliştirmeye yönelik aktiviteler yapıyor.
Üye değilseniz üzülmeyin! Sizler de çocuklarınızı oyun zamanı için Well For Kids’e emanet edip gönül rahatlığıyla kendinize vakit ayırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.
Menü