NEDEN WELL CLUB?

Sağlıklı ve zinde bir bedene giden yolda, en yakın arkadaşın Well Club, azminden ilham alıyor! “360 derece spro ve yaşam merkezi” sloganıyla yola çıkarak, aradığın her şeyi tek bir çatı altında sunuyor!

Well Club’ın ekosisteminde bizim için “başarın kişiseldir!” Performansın geliştirilmesi söz konusu olduğunda, herkese uyan tek bir yaklaşım kimseye uymaz. Bu nedenle geleneksel egzersiz sisteminin ötesine geçen bir başarı platformu oluşturduk. Seni, sağlık ve zindeliğin için hayati önem taşıyan bileşenlerle tanıştırıyoruz.

Ayrıca, hem fiziksel hem de dijital platformlarda kendini güvende ve desteklenmiş hissetmeni sağlıyor; bedensel zindeliğinin kontrolünü ellerine almana yardımcı oluyoruz. Bu ortamdaki herkes, kalıcı sonuçlar üretmek için birlikte çalışıyor!

WELL CLUB STANDARDI

Well Club standardını keşfet, çünkü sen en iyisine layıksın!

Well Club ekibi, yüksek performansa ulaşmana ve potansiyelini ortaya çıkarmana yardımcı olur! Başarı, bir kez üst düzey performans göstermekle tanımlanamaz. Her gün daha iyiye gitmekle alakalıdır. Well Club standardında, hedeflerini aşmak için ihtiyaç duyduğun antrenman sistemini, kardiyo ekipmanlarını, grup egzersiz sınıflarını ve personal training hizmetini aynı platformda bulursun. Çünkü burada aradığın her şey var!

Amacımız seni motive etmek, güçlendirmek ve bütün bunları yaparken eğlendirmek!

İyi hissetmek için, iyi yaşamalı ve kendine iyi davranmalısın. Zaman senin için çok değerli, onun kıymetini bilmeli ve onu kendin için harcamalısın.

Well Club değerli olduğunu bilenlerin kulübü. Kendine bir iyilik yapmak istiyorsan, sen de mutlaka burada olmalısın.

Yapabileceklerinin farkında olmak, hayata daha güçlü bakmak ve yarınını iyileştirmek için en iyi yoldasın!

KAPALI SPOR SAHASI

(BASKETBOL, VOLEYBOL VE HENTBOL)
Toplamda 1.000 m² kapalı spor sahalarımız GARED marka FIBA 1. Seviye sertifikalı basket potaları, Voleybol ve Hentbol ekipmanları ile dünya standartlarında bir altyapıyla hizmetinizde. Ülker Arena, NCAA Final Four ve NBA takımlarının tercihi Connor marka sertifikalı masif parke zeminden, LED aydınlatma sistemine, optimal klima şartlarını sağlayan havalandırma sisteminden, en üst seviyede sporcu güvenlik önlemleri ve altyapısına kadar her m² senin için düşünüldü!

Üyelerimiz, programın uygun olduğu saatlerde ücretsiz sahamızı kullanarak en iyi atışını yapıyor!

Perde bölme sistemi ile tam veya yarım saha kullanımı mümkün olan sahamız basketbol severler tarafından kiralanabiliyor. 260 kişilik sabit tribünden İstanbul’un en iyi maçlarını izleyen izleyiciler, sporla buluşmanın tadını çıkarıyor.

FITNESS ALANI

2.000 m²’si fitness, 1.000 m²’si stüdyolardan oluşan alanımızda; 2 kulvarlı 140 m uzunluğunda Dünya Şampiyonası standardında tartan pistli koşu ve yürüme parkurunda ister tempolu yürüyerek ısın, ister yağ yakımını arttırmak için koş!

Dünya standartlarında aydınlatma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, koşu bantları, eliptikler, boks ringi, bisikletler ve multimedia-sanal gerçeklik ekranlı ekipmanlarla yağ yakımını arttırırken; serbest ağırlık parkurundaki bar, dambıl ve plaka ağırlıklarla kas kazanacaksın!

Technogym Selection ve Pure Strength serilerinden oluşturan son teknoloji ekipmanlarla çalışırken kendini özel ve ayrıcalıklı hissedeceksin. Fonksiyonel antrenman alanındaki Kinesis, Omnia 8 istasyonu ve TRX 6’lı grup çalışma ile keyifle etkili antrenmanlar gerçekleştirebilirsin.

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Olimpik müsabakalarda kullanılan aydınlatma sistemine sahip, 250 izleyici kapasiteli, 1.000 m²’lik kapalı yüzme havuzumuzda, 25 m uzunluğunda her biri 2,5 m olan ve 1,40 m derinliğindeki 6 kulvardan birini seçip suyun keyfini çıkarabilirsin!

Hijyenin ön planda tutulduğu, son teknolojik sistemler ile profesyonel temizlemenin yapıldığı ve uygun klima şartlarının sağlandığı havuzumuzda, yüzme sporları için gerekli tüm altyapıyı sağlamaktayız.

Yarı olimpik yüzme havuzumuzdan yüzme üyeliğin kapsamında yararlanabilir, uzman eğitmenlerimizden yüzme eğitimi alabilir; Aqua Gym  grup dersi ile suyun içinde egzersizin tadını çıkarabilirsin. 2 yaş için birebir özel ders, 3 yaştan itibaren tüm sporcular Well For Kids Çocuk Spor okulları ile yüzme grup eğitimlerimize katılabilir!

ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK!

400 m² kapalı + 250 m² bahçe alanı ile toplamda 650 m² ile  3-14 yaş arası çocuklar,  Well for Kids çocuk oyun alanında vakit geçirebilir; yüzme veya cimnastik eğitimi alabilir.

Miniklere özel Soyunma odaları ve tuvaletleriyle ebeveynler spor yaparken çocuklarının da spor yaparak bedensel ve zihinsel alanda gelişmelerine katkıda bulunduğumuz bir program oluşturarak İstanbul’da bir ilk yarattık!

Sizler Well Club’ta spor yaparken veya İtalyan restoranımız La Chitarra ya da Cafe Zenzero’da sosyal yaşamın tadını çıkarırken çocuklarınız Well For Kids’te. Üye değilseniz üzülmeyin! Sizler de çocuklarınızı oyun zamanı için Well For Kids’e emanet edip gönül rahatlığıyla kendinize vakit ayırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

SQUASH’A HAZIR MISIN?

Dünya Squash şampiyonasında kullanılan Haro marka özel kaymaz parkeden oluşan 65 m²’lik zeminli, 3 duvarı özel alçı ve tahtadan, arka duvarı ise cam kaplı olan Squash alanımızda rakibini yor, sayıyı al!  Squash alanımızı fitness üyeliğin dahilinde ücretsiz rezerve edebilir, oyunun keyfini çıkarabilirsin.

KÜTÜPHANE

Well Club Kütüphane 10 binden fazla kitap ile ilham verici hikayeleri üyeleriyle buluşturmak üzere kapılarını açtı. İster bir kitap seçip en sevdiğin köşede bir yudum kahve eşliğinde sessizliğin tadını çıkart, ister ödünç alarak dilediğin yerde kitabınla baş başa kal. Her kitap yepyeni bir yolculuk, bazen yakınlara, bazen de hayallerin gittiği yere…

KAPALI OTOPARK

Üye ve misafirlerimiz spor ve sosyal yaşamın tadını çıkarırken 8.328 m² ile 266 araç kapasiteli iki katlı kapalı otoparkta araçları güvende. Üstelik Lpg’li araçlar için 143 araç kapasiteli açık otoparkımız da bulunuyor. Otopark kullanım kurallarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • Well Club üyeleri otoparkı gün içinde toplam 4 saat ücretsiz kullanabilirler
  • Ücretsiz otopark hizmetinden faydalanabilmek için plaka kaydının yaptırılması zorunludur.
    Kaydı yapılmayan bir araç ile gelinmesi durumunda ücret tahakkuk edecektir
  • Her üye sisteme en fazla 2 araç plakası tanımlatabilir. Aynı anda 2 aracın da otoparka girmesi durumunda son gelen  araçtan ücret alınacaktır.
  • Üye olmayan Well Club misafirleri 20 TL ve üzeri fiş ibrazı ile otoparkı 2 saat ücretsiz kullanabilir.
    2 saati aşan  kullanımlar otopark girişlerinde bulunan listeye göre ücretlendirilir.
  • Misafir araçların giriş çıkış yapma süresi 20 dakikadır, 20 dakika içinde çıkış yapan araçlardan otopark ücreti talep edilmez.
Menü