EKİP RUHUNU TATMAYA HAZIR MISIN?


Farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine varacaksın! Grup motivasyonu ile spor yaparken hem kendini daha iyi hissedecek hem de çok eğleneceksin. Aqua GYM’den Pilates'e, Spinning’den Yoga’ya kadar vücuttaki her kası çalıştıran derslerimizde kendini ve bedenini yeniden keşfedeceksin.

STUDYO DERS PROGRAMLARI
KIŞ DÖNEMİ
Haftalık
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(I)
Studio 1
11:00 - 11:50
Bosu Cardio(E)
Studio 1
12:10 - 13:20
Yoga(E)
Studio 6
12:30 - 13:20
Zumba(C)
Studio 1
13:30 - 14:20
Pilates Matwork(E)
Studio 1
18:30 - 18:45
Express Core(E)
Abs Area
19:00 - 20:00
Yoga Vinyasa(A)
Studio 6
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:00 - 19:50
Functional Training(I)
Studio 1
19:30 19:45
Express Core(E)
Abs Area
20:00 - 20:50
Pilates Matwork(E)
Studio 3
20:00 - 21:00
Yoga(E)
Studio 6
Salı
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Matwork(E)
Studio 1
11:00 - 11:30
Omnia(E)
Omnia Area
12:10 - 13:00
Pilates Equipment(E)
Studio 1
13:10 - 14:00
Aqua Gym(E)
Pool
13:10 - 14:00
Functional Training(I)
Studio 1
18:30 - 18:45
Express Core(E)
Abs Area
18:30 - 19:20
Aqua Gym(E)
Pool
19:00 - 20:15
Cycle Marathon(A)
Studio 2
19:00 - 19:50
Zumba(C)
Studio 1
19:30 - 19:45
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Equipment(I)
Studio 3
Çarşamba
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(A)
Studio 1
11:00 - 11:50
Bosu Cardio(E)
Studio 1
12:10 - 13:00
Pilates Core(E)
Studio 1
12:10 - 13:20
Yoga Vinyasa(I)
Studio 6
13:15 - 14:20
Nefes Teknikleri(E)
Studio 1
18:30 - 18:45
Express Core(E)
Abs Area
18:30 - 19:20
Pilates Matwork(E)
Studio 1
18:45 - 20:00
Nefes Teknikleri(E)
Studio 3
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:00 - 20:00
Yoga Vinyasa(A)
Studio 6
19:30 - 19:45
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Functional Training(I)
Studio 1
20:00 - 21:00
Yoga Vinyasa(E)
Studio 6
Perşembe
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(I)
Studio 1
11:00 - 11:30
Omnia(E)
Omnia Area
12:10 - 13:00
Functional Training(I)
Studio 1
13:10 - 14:00
Aqua Gym(E)
Pool
18:30 - 18:45
Express Core(E)
Abs Area
18:30 - 19:20
Aqua Gym(E)
Pool
19:00 - 19:50
Zumba(C)
Studio 1
19:00 - 20:15
Cycle Marathon(A)
Studio 2
19:30 - 19:45
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Core(I)
Studio 3
Cuma
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(A)
Studio 1
11:00 - 11:30
Omnia(E)
Omnia Area
12:10 - 13:00
Pilates Matwork(E)
Studio 3
12:30 - 13:20
Zumba(E)
Studio 1
13:30 - 14:20
Pilates Equipment(E)
Studio 1
18:30 - 18:45
Express Core(E)
Abs Area
19:00 - 19:50
Functional Training(I)
Studio 1
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:30 - 19:45
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Matwork(E)
Studio 3
Cumartesi
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
12:00 - 12:50
Pilates Matwork(E)
Studio 1
13:00 - 13:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
Pazar
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
08:00
Running Team
13:00 - 13:50
Pilates Equipment(E)
Studio 1

- Grup dersleri minimum 4 kişi ile yapılabilir.

- Ders süreleri maximum 50 dakikadır.

- We'll Club derslerde istediği değişikliği, istediği zaman yapabilir.

- Derslerdeki değişiklikler ve detaylı bilgi için www.wellclub.com.tr sitesini ve Facebook sayfamızı düzenli olarak takip ediniz.

- Derslere girmeden önce ilgili dersin açıklamalarını okumanızı ve belirtilen kurallara uyarak derse katılmanızı rica ederiz.


*(A)İleri seviye (E)Herkes için (I)Orta seviye (B)Başlangıç (C)Koreografik (P)Ücretli