CAFE ZENZERO

ENERJİSİ ATMOSFERİNDE!

Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen lezzetleri bir de Zenzero şeflerinin yorumlarıyla tadın! Kusursuz hizmet anlayışı ve servis kalitesiyle Cafe Zenzero, kahvaltıdan, öğle aralarınıza akşam yemeklerinizden, hafta sonu keyfinize yepyeni bir soluk getirecek!

 

Web Sitesi

RISTORANTE LA CHITARRA

İSTANBUL’DA YENİ BİR İTALYAN

Zengin Güney İtalya mutfağını şık ve prestijli bir mekânda tatmak isteyenlerin tercihi Ristorante La Chitarra; şirketlerin yerli yabancı konuklarını ağırlayabileceği ve organizasyonlarını düzenleyebilecekleri eşsiz bir lezzet serüvenine davet ediyor!

 

Web Sitesi

HAPPY MIRROR

AYNADAKİ GÜLÜMSEYEN YÜZÜNÜZ!

Sıcacık bir kahve veya bir kadeh şarap, konforlu ve şık koltuklar, güzel bir söz, biraz motivasyon, bir şarkı… Güzellik ve bakımınız için özveriyle çalışan profesyonel ekibiyle Happy Mirror; kadın-erkek ve çocuk misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor.

 

Web Sitesi

STARBUCKS

HER GÜN YÜZLERCE GÜZEL AN!

Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks’tan kahvenizi nasıl alırdınız?

MİGROS HEPİMİZE İYİ GELECEK!

MİGROS JET

Well Club giriş katında hizmet veren Migros hepimize iyi gelecek!

UP CAFE

SPOR ÖNCESİ VEYA SONRASI TERCİH SİZİN!

Sporcu beslenmesine uygun taze olarak hazırlanan meyve suları, lezzetli enerji içecekleri, sağlıklı ve hafif alternatifler Up Cafe Vitamin Bar’da!

WELL DRY CLEANING

ZAMANI DEĞERLİ OLANLARA!

Well Dry Cleaning kusursuz hizmet anlayışıyla kuru temizleme hizmeti alırken zamanını iyi yöneten üye ve misafirlerimizin yanında!

KUVARS

ARACINIZI DA DÜŞÜNÜYORUZ!

Siz spor ve sağlıklı yaşamın tadını çıkarırken aracınız Kuvars Oto Yıkamada temiz ve güvende!
Menü