GRUP DERSLERİ

PAZARTESİ

Saat

10:00 – 10:50
11:00 – 11:50
12:10 – 13:00
18:30 – 19:20
18:45 – 19:00
19:00 – 19:50
19:00 – 19:50
20.00 – 20:45

Ders

Pilates Mat.(E)
Omnia Training (E)
Zumba (C)
Cycle Rpm (E)
Express Core(E)
Yoga Vin. (E)
Functional Trai.(I)
Abs & Butt’s (E)

Yer

Studio 1
Omnia Area
Studio 1
Studio 2
Abs Area
Studio 6
Studio 1
Studio 1

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

SALI

Saat

10:00 – 10:50
11:00 – 11:50
12:10 – 13:00
13:30 – 14:20
18:30 – 19:20
18:45 – 19:00
19:00 – 19:50
19:30 – 20:20
20:00 – 20:50

Ders

Resist a Ball (E)
Omnia Training (E)
Strong Nation (I)
Aqua Gym (E)
Cycle Rpm (A)
Express Core(E)
Zumba (C)
Pilates Equi.(I)
Butt’s & Gut’s

Yer

Studio 1
Omnia Area
Studio 1
Pool
Studio 2
Abs Area
Studio 1
Studio 6
Studio 1

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

ÇARŞAMBA

Saat

10:00 – 10:50
11:00 – 11:50
12:10 – 13:00
12:10 – 13:00
18:30 – 19:20
18:30 – 19:20
18:45 – 19:00
19:00 – 19:50
19:30 – 20:20
20:00 – 20:45

Ders

Pilates Mat.(E)
Tabata (I)
Yoga (E)
Zumba (C)
Cycle Rpm (E)
Pilates Mat.(E)
Express Core(E)
Functional Trai.(I)
Running Team
Abs & Butts’s (E)

Yer

Studio 1
Studio 1
Studio 6
Studio 1
Studio 2
Studio 6
Abs Area
Studio 1
Bahçe
Studio 1

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

PERŞEMBE

Saat

11:00 – 11:50
12:10 – 13:00
13:30 – 14:20
18:30 – 19:20
18:45 – 19:00
19:00 – 19:50
19:30 – 20:20
20:20 – 20:45

Ders

Omnia Training (E)
Tabata (I)
Aqua Gym (E)
Cycle Rpm (A)
Express Core(E)
Strong Nation (I)
Pilates Core (I)
Abs & Gutts (E)

Yer

Omnia Area
Studio 1
Pool
Studio 2
Abs Area
Studio 1
Studio 6
Studio 1

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

CUMA

Saat

10:00 – 10:50
11:00 – 11:50
12:10 – 13:00
18:30 – 19:20
18:30 – 19:20
18:45 – 19:00
19:00 – 19:50
19:30 – 20:20

Ders

Omnia Training (E)
Resist a Ball (E)
Pilates Mat.(E)
Pilates Mat.(E)
Cycle Rpm (E)
Express Core(E)
Zumba (C)
Yoga Vinyasa (E)

Yer

Omnia Area
Studio 1
Studio 1
Studio 6
Studio 2
Abs Area
Studio 1
Studio 6

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

CUMARTESİ

Saat

12:00 – 12:50
13:00 – 13:50

Ders

Pilates Mat.(E)
Cycle Rpm (E)

Yer

Studio 1
Studio 2

Eğitmen

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

PAZAR

Saat

13:00 – 13:50

Ders

Pilates Equ.(E)

Yer

Studio 1

Eğitmen

* Olumlu hava şartlarında bahçede yapılacaktır.

(A) İleri seviye (E) Herkes için (I) Orta seviye (C) Koreografik

  • Grup dersleri minimum 4 kişi ile yapılabilir. Well Club derslerde gerekli durumlarda değişiklik yapabilir.
  • Ders iptalleri hakkında bilgi almak için ilgili grup dersi eğitmenine SMS izni verilmesi gerekmektedir.
  • Derslere girmeden önce ilgili dersin açıklamalarını okumanı ve belirtilen kurallara uyarak derse katılmanı rica ederiz.
  • Grup derslerinde 10 dakikayı aşan gecikmelerde dersin bilgilendirmesi ve ısınma tamamlanmış olacağından katılım kabul edilemeyecektir.
pilates mat
Menü