FERAH, MODERN VE FONKSİYONEL…

2.000 m²’si gym, 1.000 m²’si ise stüdyo alanlarından oluşan Fitness alanımızda; 2 kulvarlı 180 cm genişliğinde, 140 m uzunluğunda Dünya Şampiyonası standardında tartan pistli koşu ve yürüme parkurunda ister tempolu yürüyerek ısın, ister yağ yakımını arttırmak için koş!

STANDART ALGILARI YIKIYORUZ!

Dünya standartlarında aydınlatma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerine sahip Fitness alanımızda bulunan koşu bantları, eliptikler, boks ringi, bisikletler ve multimedia-sanal gerçeklik ekranlı ekipmanlarla yağ yakımını arttırırken serbest ağırlık parkurundaki bar, dambıl ve plaka ağırlıklarla kas kazanacaksın!

Technogym Selection ve Pure Strength Serilerini oluşturan son teknoloji ekipmanlarla çalışırken kendini özel ve ayrıcalıklı hissedeceksin. Fonksiyonel idman alanındaki Omnia 8 istasyonu ve TRX 6’lı grup çalışma ile keyifle etkili antrenmanlar gerçekleştirebilirsin.

STÜDYO ALANLARIMIZ!

1.000 m² stüdyo alanı olan Fitness bölümümüzde tam 6 adet grup ders stüdyomuz bulunmakta. Yoga, Zumba, Pilates, Sessiz cardio, 30 bisikletli Spinning stüdyosu ve Squash alanları ile fitness’a dair aradığın her şey içinde!

İster birebir özel ders ile hedefine odaklan, ister grup dersleri ile farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine var!

Son teknoloji ve modern fitness ekipmanları ile ferah, temiz ve nezih bir ortamda sporunu yaparken, çalışma stresinizden uzaklaşarak iş verimliliğini arttıracak, daha neşeli ve formda hissedeceksin.

ÖZEL DERSLER

Profesyonel eğitmenlerimizin desteği, size özel beslenme programları ve düzenli takip sistemi ile formda bir vücuda sahip olmak artık çok kolay…

Son teknoloji ve modern fitness ekipmanları ile ferah, temiz ve nezih bir ortamda sporunu yaparken, çalışma stresinizden uzaklaşarak iş verimliliğini arttıracak, daha neşeli ve formda hissedeceksin.

FİTNESS GRUP DERSLERİ

EKİP RUHUNU TATMAYA HAZIR MISIN?

Farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine varacaksın!
Grup motivasyonu ile spor yaparken hem kendini daha iyi hissedecek hem de çok eğleneceksin.
Aqua GYM’den Pilates’e, Spinning’den Yoga’ya kadar vücuttaki her kası çalıştıran derslerimizde kendini ve bedenini yeniden keşfedeceksin.

Menü