TEMPOYU YÜKSELT!

590 metre uzunluğundaki ağaçlarla çevrili açık hava yürüyüş ve koşu parkuru antrenmanın için harika bir alternatif olacak! İster bireysel, ister grup antrenmanlarıyla koşu ve yürüyüş parkurunu üyeliğin dahilinde dilediğin zaman kullanabilirsin. Spora bambaşka bir soluk getirdik, sen de bize katıl!

DOĞAYA DÖNÜŞ!

Antrenmanını yeşillikler içindeki bahçemize taşımak bedenine ve zihnine çok iyi gelecek! Kendine bir iyilik yap ve açık havada bol oksijen eşliğinde gerçekleştirdiğimiz pilates, yoga, Well Stronger ve Functional Training grup derslerinde sen de yerini al. Şimdi, yaşamını iyileştirmenin tam zamanı!

STÜDYO ALANLARIMIZ!

1.000 m² stüdyo alanı olan Fitness bölümümüzde tam 6 adet grup ders stüdyomuz bulunmakta. Yoga, Zumba, Pilates, Sessiz cardio, 30 bisikletli Spinning stüdyosu ve Squash alanları ile fitness’a dair aradığın her şey içinde!

İster birebir özel ders ile hedefine odaklan, ister grup dersleri ile farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine var!

Son teknoloji ve modern fitness ekipmanları ile ferah, temiz ve nezih bir ortamda sporunu yaparken, çalışma stresinizden uzaklaşarak iş verimliliğini arttıracak, daha neşeli ve formda hissedeceksin.

ÖZEL DERSLER

Profesyonel eğitmenlerimizin desteği, size özel beslenme programları ve düzenli takip sistemi ile formda bir vücuda sahip olmak artık çok kolay…

Son teknoloji ve modern fitness ekipmanları ile ferah, temiz ve nezih bir ortamda sporunu yaparken, çalışma stresinizden uzaklaşarak iş verimliliğini arttıracak, daha neşeli ve formda hissedeceksin.

FİTNESS GRUP DERSLERİ

EKİP RUHUNU TATMAYA HAZIR MISIN?

Farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine varacaksın!
Grup motivasyonu ile spor yaparken hem kendini daha iyi hissedecek hem de çok eğleneceksin.
Aqua GYM’den Pilates’e, Spinning’den Yoga’ya kadar vücuttaki her kası çalıştıran derslerimizde kendini ve bedenini yeniden keşfedeceksin.

Menü