EKİP RUHUNU TATMAYA HAZIR MISIN?


Farklı yaş grupları ve seviyelerdeki kişilerle popüler ve etkili grup antrenmanları sayesinde birlikte spor yapmanın keyfine varacaksın! Grup motivasyonu ile spor yaparken hem kendini daha iyi hissedecek hem de çok eğleneceksin. Aqua GYM’den Pilates'e, Spinning’den Yoga’ya kadar vücuttaki her kası çalıştıran derslerimizde kendini ve bedenini yeniden keşfedeceksin.

STUDYO DERS PROGRAMLARI
KIŞ DÖNEMİ
Haftalık
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(I)
Studio 1
11:00 - 11:30
Express Circuit Training(E)
Studio 1
12:10 - 13:20
Yoga(E)
Studio 6
12:30 - 13:20
Zumba(C)
Studio 1
13:30 - 14:20
Pilates Matwork(E)
Studio 1
18:30 - 18:50
Express Core(E)
Abs Area
18:45 - 20:00
Yoga Vinyasa(A)
Studio 6
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:00 - 19:50
Functional Training(I)
Studio 1
19:30 19:50
Express Core(E)
Abs Area
20:00 - 20:50
Pilates Matwork(E)
Studio 3
20:00 - 21:00
Yoga(E)
Studio 6
20:00 - 21:00
Jumping Fitness(I)
Studio 1
Salı
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Matwork(E)
Studio 1
11:00 - 12:00
Jumping Fitness(I)
Studio 1
12:00 - 12:50
Nefes Teknikleri(E)
Studio 6
12:10 - 13:00
Pilates Equipment(E)
Studio 1
13:00 - 13:30
Express Circuit Training(E)
Studio 1
13:10 - 14:00
Aqua Gym(E)
Pool
18:30 - 18:50
Express Core(E)
Abs Area
18:30 - 19:20
Aqua Gym(E)
Pool
19:00 - 19:50
Nefes Teknikleri(E)
Studio 6
19:00 - 19:50
Power Cycle Rpm(A)
Studio 2
19:00 - 19:50
Zumba(C)
Studio 1
19:30 - 19:50
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Equipment(I)
Studio 3
20:00 - 20:30
Express Cycle(I)
Studio 2
20:00 - 20:30
Express Tabata(I)
Studio 1
Çarşamba
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(A)
Studio 1
11:00 - 11:30
Express Circuit Training(E)
Studio 1
12:05 - 13:00
Pilates Core(E)
Studio 1
12:10 - 13:20
Yoga Vinyasa(I)
Studio 6
18:30 - 18:50
Express Core(E)
Abs Area
18:45 - 20:00
Yoga Vinyasa(A)
Studio 6
19:00 - 19:50
Nefes Teknikleri(E)
Studio 1
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:30 - 19:50
Express Core(E)
Abs Area
20:00 - 21:00
Yoga Vinyasa(I)
Studio 6
20:00 - 20:30
Butts & Guts(E)
Studio 1
Perşembe
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(I)
Studio 1
11:00 - 12:00
Jumping Fitness(I)
Studio 1
12:30 - 13:00
Express Circuit Training(E)
Studio 1
12:00 - 12:50
Hatha Yoga(E)
Studio 6
13:10 - 14:00
Aqua Gym(E)
Pool
13:10 - 14:00
Pilates Core(I)
Studio 1
18:30 - 18:50
Express Core(E)
Abs Area
18:30 - 19:20
Aqua Gym(E)
Pool
19:00 - 19:50
Power Cycle Rpm(A)
Studio 2
19:00 - 19:50
Zumba(C)
Studio 1
19:30 - 20:00
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Core(I)
Studio 3
20:00 - 20:30
Express Cycle(E)
Studio 2
20:00 - 20:30
Express Tabata(E)
Studio 1
Cuma
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
10:00 - 10:50
Pilates Equipment(A)
Studio 1
12:10 - 13:00
Pilates Matwork(E)
Studio 3
12:30 - 13:20
Zumba(E)
Studio 1
13:30 - 14:20
Pilates Matwork(E)
Studio 1
18:30 - 18:50
Express Core(E)
Abs Area
19:00 - 19:50
Functional Training(I)
Studio 1
19:00 - 19:50
Hatha Yoga(E)
Studio 6
19:00 - 19:50
Cycle Rpm(E)
Studio 2
19:30 - 19:50
Express Core(E)
Abs Area
19:30 - 20:20
Pilates Matwork(E)
Studio 3
Cumartesi
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
12:00 - 12:50
Pilates Matwork(E)
Studio 1
13:00 - 13:50
Power Cycle Rpm(A)
Studio 2
Pazar
Saat
Ders Adı
Yer Eğitmenler
08:00
Running Team
13:00 - 13:50
Pilates Equipment(E)
Studio 1

- Grup dersleri minimum 4 kişi ile yapılabilir.

- Ders süreleri maximum 50 dakikadır.

- We'll Club derslerde istediği değişikliği, istediği zaman yapabilir.

- Derslerdeki değişiklikler ve detaylı bilgi için www.wellclub.com.tr sitesini ve Facebook sayfamızı düzenli olarak takip ediniz.

- Derslere girmeden önce ilgili dersin açıklamalarını okumanızı ve belirtilen kurallara uyarak derse katılmanızı rica ederiz.


*(A)İleri seviye (E)Herkes için (I)Orta seviye (B)Başlangıç (C)Koreografik (P)Ücretli